زمینه های کاری

پذیرش وکالت در حوزه های ملکی ، کیفری ، حقوقی و مهاجرت

01

وکالت در چین

موسسه حقوقی و داوری بین المللی دکتر آرش ایزدی و همکاران در زمینه ارائه خدمات حقوقی و قضایی در ایران و چین فعالیت دارند. کلیه وکلا و همکاران این موسسه وکلای پایه یک و رسمی دادگستری میبباشند.

کلیه وکلا و همکاران این موسسه وکلای پایه یک و رسمی دادگستری میبباشند که پروانه فعالیت وکالت را از مراجع ذیصلاح دریافت نموده اند و تحت نظارت قوه قضائیه و مراجع رسمی جمهوری اسلامی ایران فعالیت مینمایند.

مرکز داوری بین المللی شانگهای

مرکز داوری تجاری بین المللی شیجیاژوانگ چین

مرکز داوری تجاری بین المللی پکن

دادگاه بین المللی داوری شنژن -چین

 

02

دعاوی کیفری

دعوای که فرد برای اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات فرد مجرم مطرح می کند ، دعوای کیفری است . در واقع دعوای کیفری زمانی که یکی از عناوینی که در قانون مجازات اسلامی جرم شناخته شده و برای آن مجازات تعیین گردیده مطرح می شود . از جمله عناوین مجرمانه مانند : قتل ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، جعل ، فحاشی ، توهین و ….. می باشد . به فردی که برای رسیدگی به یک جرم به دادسرا مراجعه می کند شاکی می گویند . لازم به ذکر است که شکایت در دادسرا با برگه مخصوصی با عنوان شکوائیه که در واقع تقاضای کتبی یا شفاهی است آغاز می گردد .

03

دعاوی حقوقی

عموم اختلافات موجود در جامعه حقوقی هستند بدین معنا که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف قابل رسیدگی و حل و فصل می باشند. در این گونه دعاوی عموما تعمدی مشاهده نمی شود. نباید فراموش کرد که اصولا دعاوی حقوقی بسیار تخصصی و حرفه ای بوده و دقت نظر و تجربه ی ویژه ای را می طلبد و نباید به این دعاوی ساده انگارانه نگاه کرد و با سهل انگاری و به طور غیر حرفه ای با آن روبرو شد، چه در مقام طرح دعوی و چه در مقام دفاع. بنابراین چگونگی مطرح شدن دادخواست و ایرادات شکلی و ضمائم و هزینه های آن و همینطور چگونگی طرح دفاع ماهیتی نیاز به دانش حقوقی آیین دادرسی مدنی و فنون لایحه نویسی و تبادل لوایح دارد.

04

وکیل مهاجرت

تصمیم به گرفتن یا نگرفتن وکیل مهاجرت با خودتان است؛ هرچند داشتن وکیل می‌تواند شانس اخذ ویزا و سرعت مهاجرت را برای شما بالا ببرد. بعضی هم باتوجه‌به شرایطشان بهتر است حتما وکیل بگیرند مانند افرادی که سابقه ریجکتی ویزا دارند. وکیل مهاجرتی می‌تواند از شروع مسیر مهاجرت تا مشکلات پس از رسیدن به کشور مقصد به شما کمک کند؛ که مهم‌ترینِ آن پیشنهادِ بهترین و کم‌ریسک‌ترین روش مهاجرتی باتوجه‌به شرایط شماست. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت سخت است؛ اما بررسی مجوزات، پرونده‌های موفق و نظرات مشتریان آن‌ها می‌تواند به شما در این روند کمک کند.

05

داوری تجارت بین الملل

یکی از تقسیم بندی های مهم داوری، تقسیم داوری به داخلی و بین المللی است. در برخی از کشورها از جمله ایران،دو رژیم حقوقی متفاوت بر داوری های داخلی و بین المللی حاکم است. در ایران هرگاه داوری داخلی تلقی شود، آن داوری تابع مقررات مذکور در مواد ۴۵۴ تا ۵۰۱ قانون آیین دادرسی مدنی می باشد. در حالی که اگر داوری بین المللی باشد، آن داوری تابع مقررات مذکور در قانون داوری تجاری بین المللی مصوب سال ۱۳۷۶ خواهد بود. در مطلب زیر سعی شده است به امتیازات داوری نسبت به دادرسی، قانون حاکم بر داوری بین المللی، اشکال مختلف موافقت نامه داوری، ابلاغ رای داوری و تجدید نظر رای داوری اشاره شود.

دریافت مشاوره

قبل از شروع پرونده ، مشاوره دریافت کنید.

ارائه خدمات مشاوره تخصصی در حوزه های مختلف وکالت اعم از ملکی، کیفری، حقوقی، مهاجرت

مشاوره تخصصی